News From The Clay World

Nowy Bulwar(t) Sztuki zaprasza Gliniane Pieśni

nbsPo 3 latach przerwy, 21 sierpnia 2016 r. projekt muzyczny Gliniane Pieśni zreaktywuje się w teatrze Łaźnia Nowa podczas letniego przeglądu pt. Nowy Bulwar(t) Sztuki. Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na stronie internetowej teatru http://www.laznianowa.pl/

Gliniane Pieśni w Teatrze Pinokio

teatr pinokioZ przyjemnością zawiadamiamy, że zespół Glinianych Pieśni wystąpi na Scenie Muzycznej "Drewniane Ucho" łódzkiego Teatru Pinokio. Drewniane Ucho to nowatorski projekt mający na celu prezentację najciekawszych zjawisk muzycznych eksplorujących rejon wspólny dla teatru, performance'u i muzyki. Gliniane Pieśni zaprezentują się już 9 listopada o godzinie 19:00. Serdecznie zapraszamy na koncert!

Gliniane Pieśni otworzą 7. Międzynarodowy Festiwal ANIMO

ANIMO FestiwalMiło nam poinformować, że Gliniane Pieśni zainaugurują w Kwidzyniu 7. Międzynarodowy Festiwal ANIMO. Jest to pionierskie przedsięwzięcie powstałe z potrzeby zrównoważenia dostępu do dóbr kultury - ma na celu niedopuszczenie do wyludnienia kulturalnego niewielkich ośrodków miejskich. Festiwal na proiwincji ale nie prowincjonalny... Zapraszamy na koncert Glinianych Pieśni już 2.10.2012! Więcej informacji o festiwalu tutaj.

FaLang translation system by Faboba